KONTAKT: info@franzagentur.cz, +420777347320 - vrata, brány, kamery, alarm , +420777347319 - úklidové práce, administrativa

E-shop

 

 
 

 


Úklidové práce

Ceník úklidových prací

Úklidové práce

 

 

Vnitřní úklidové práce

 

Veškeré vnitřní úklidové práce bytů, domů, kanceláří, výrobních hal atd. Vnitřní úklidové práce se provádí v rozsahu požadovaném zákazníkem, například mytí oken a skleněných výplní, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí osvětlení, mytí topných těles, mytí a leštění podlahových krytin, praní záclon a závěsů včetně svěšení a navěšení, mytí podhledů, mytí a napuštění nebo leštění nábytku, vynášení košů včetně vyměnění sáčku na odpad (dle požadavku zákazníka i třídění odpadu),setření prachu, čištění žaluzií, úklid po řemeslnících a jiné. Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu. Zajištění hygienického servisu (toaletní papír, papírové ručníky, sáčky na odpad, hygienické sáčky, tekuté mýdlo a osvěžovače vzduchu).

 

Čištění čalouněného nábytku

 

V případě znečištění čalouněného nábytku od běžného používání či Vašich domácích mazlíčků, není problém extraktorem Kärcher vyčistit vše co je čalouněné. Ruční čištění zajistí oživení barev, je šetrné k Vašemu nábytku a použité přípravky příjemně provoní Váš byt. Čalouněný nábytek je možno používat již následující den.

 

Čištění koberců

 

Čištění koberců je prováděno mokrou cestou extraktorem Kärcher.

Průběh čištění koberců:

Vstřikování čistícího přípravku, při velkém znečištění se koberec před konečným čištěním nechává na nezbytnou dobu namočený čistícím přípravkem (dokonalé rozpuštění nečistot). Vlastní čištění je prováděno kombinací aplikace čistícím přípravkem a tlakového sání, koberec obvykle zcela vysychá po 5 hodinách. Po vyčištění je doporučeno zajistit větrání v místnosti čistící prostředek příjemně provoní Váš byt.

 

Čištění vertikálních žaluzií

 

Čištění a následná impregnace vertikálních žaluzií je prováděna strojem Höver přímo u zákazníka bez potřeby demontáže žaluzií. Díky této metodě je zajištěno šetrné vyčištění bez jakéhokoli poškození a změny struktury jednotlivých žaluzií.

Mytí oken a skleněných výplní

 

Firma operativně dle přání zákazníka zajišťuje mytí oken, mytí skleněných výplní, praní záclon a závěsů, svěšení a navěšení záclon a závěsů.

 

Vnější úklidové práce

 

Mezi další nabídkové služby patří údržba zeleně, trávníků a zimní údržba.

 

Letní úklid

 

sekání travnatých ploch

odklízení nečistot a spadaného listí

prořezávání dřevin

údržba zeleně

úklid parkovacích ploch a chodníků

 

Zimní úklid

 

odklízení sněhu - ruční a motorovou mechanizací posyp úklidové plochy - chemické ošetření dle přání zákazníka odvoz sněhu atd.

 

YTFiMDQ