KONTAKT: info@franzagentur.cz, +420777347320 - vrata, brány, kamery, alarm , +420777347319 - úklidové práce, administrativa

E-shop

 

 
 

 


» Rolovací garážová vrata


Garážová vrata rolovací s boxem / bez boxu

Garážová vrata s boxem jsou vhodná pro použití při montáži do otvoru, za otvor i před otvor, nevytváří žádné překážky na stropě garáže - lamely se rolují do Alu boxu. Velikosti schránek (boxů), do kterých se vratové lamely rolují, jsou 250 x 250, 300 x 300 a 400 x 400 mm. O velikosti boxu rozhoduje použitý profil a samozřejmě výška vrat

Garážová vrata bez boxu jsou vhodná pro použití při montáži do otvoru i za otvor, nevytváří žádné překážky na stropě garáže - lamely se rolují na ocelovou hřídel. Jediný podstatný rozdíl oproti vratům s boxem je, že daný hliníkový box chybí. Ostatní specifikace zůstává stejná.

 Výběr ovládání rolet záleží pouze na Vás. Vyberte si z následujících možností:
manuální ovládání pomocí kompenzační pružiny
ovládání motorem
ovládání motorem s nouzovým ovládáním (NHK) či záložním zdrojem UPS

Ovládací prvky elektromotorů:
spínač
klíčový spínač
dálkové ovládání
ovládaní pomocí čtečky čipů či karet
číslicová klávesnice "antivandal"

Bezpečnostní prvky:
fotobuňky - infrazávora
optoelektronická bezpečnostní koncová lišta

Lamely

válcované hliníkové lamely s polyuretanovou pěnou, nejčastějším typem pro privátní vrata je profil 77 x 19 mm , vyhovuje pro vrata do šířky 5m a plochy 15 m2.

Barevné provedení

 Garážová vrata tvoří nedílnou součástí vizáže vašeho domova, proto Vám nabízíme široký výběr standardních barev a imitace dřeva. Kromě standardních odstínů jsme schopni nalakovat Vaše vrata dle Vašeho přání v jakémkoliv odstínu barevné stupnice RAL.

Stavební připravenost

Velikost nadpraží je závislá na velikosti balu rolety (univerzální pravidlo: do výšky stavebního otvoru 2650 mm je nadpraží 370 mm, nad 2650 mm je vhodné nadpraží 470 mm), 70 mm je výška koncového profilu, který musí zůstat ve vodících lištách, menší nadpraží může vést ke snížení světlosti otvoru. Ostění 100 mm na obou stranách.

 

 

YjhjNDB