E-shop

 

 
 

 


» Garážová vrata TOORS

GARÁŽOVÁ VRATA TOORS

 

Garážová vrata TOORS jsou zateplená garážová vrata ze sendvičových panelů tloušťky 40 mm, jenž jsou zárukou vynikajících tepelně izolačních vlastností. Můžete si zvolit vrata s tažnými nebo torzními pružinami a vybrat si z více než padesáti vzorků a struktur povrchu. Vysoká pozornost je věnována bezpečnosti provozu. 

Kvalita a bezpečnost jsou při výrobě vrat tou nejvyšší prioritou. Všechny výrobky jsou řádně certifikovány. Nabízí výhodný poměr cena/výkon, cena se kalkuluje vždy ve vztahu k životnosti výrobku.

Garážové vrata TOORS se dodávají do více než 40 zemí světa. Vrata TOORS najdete na břehu tropických moří i za polárním kruhem.

Vrata jsou vyráběna výhradně z kvalitních materiálů od renomovaných evropských výrobců. Vrata jsou vyráběna dle typových řad a na míru bez příplatku. Potřebujete-li však speciální řešení, neváhejte nás poptat.

Zajišťujeme velmi rychlé dodávky všech náhradních dílů.

Veškeré výrobky (a to včetně všech komponentů) jsou certifikovány. 
Jako jedni z mála výrobců májí certifikaci výrobků až do šíře 5500mm. 

Garážová vrata splňují všechny požadavky evropské legislativy a jsou certifikovány dle EN 13241, 
mnohé bezpečnostní prvky jsou obsaženy již v základní konfiguraci.

Garážová vrata TOORS jsou dlouholetými členy EDSF ( European Door and Shutter Federation ), velké rodiny renomovaných výrobců vratové a nakládací techniky, změny na trhu mají tak z první ruky a tímto směrem se i snaží zákazníky podporovat.

 Jednotlivé zakázky jsou zpracovány s nejvyšší péčí a za neustálé kontroly tak, aby náš zákazník vždy dostal výrobek dle svých představ.  Abychom nezatěžovali své okolí a prostředí, ve kterém žijeme, samozřejmostí je recyklace většiny odpadového materiálu vzniklého z výroby samotné.

 

 

 

YjFhMzY