Automatizace domu    garážová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety, pohony, kamerové systémy,zabezpečovací zařízení 

Garážová vrata Standard

již od 14 404,- Kč

NOVINKY

arr3DOPRAVA ZDARMA na nákup od 7250,- Kč bez DPH Doprava u bazarového zboží je řešena individuálně.... arr3Garážová vrata Standard již od 14 404,- Kč ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Franz agentur s.r.o.
Pražská 20
257 21 Poříčí nad Sázavou
tel: +420 777 347 320
info@franzagentur.cz
automatizace domu; vrata, rolety, motory, kamery

Zabezpečovací zařízení
Zabezpečovací zařízení

Duální bezdrátové jednotky

Tyto jednotky jsou mozkem celého zabezpečovacího systému, který kromě běžného zastřežení objektu umožňuje ve verzích HSCU1CGEN a HSCU1CEN ovládání dalších zařízení jako je topení, ohřev vody atd. Celá ústředna je vyrobena tak, aby plnila nadstandardně bezpečnostní funkce a zároveň byla designově pohledná a bylo ji možno nainstalovat i do obytných prostor. Ústředna komunikuje s bezdrátovými čidly obousměrnou komunikací zároveň na dvou frekvencích 434 a 868 MHz.

 

Čidla a senzory

Zabezpečovací systém se skládá z řady čidel a senzorů, které umožňují identifikaci osob pohybujících se v zastřeženém prostoru. Čidla a senzory u systému HS jsou výhradně bezdrátové.

U některých je možno připojit i další drátové čidlo což umožňuje značné možnosti rozšíření při zachování původní ceny.
Čidla a senzory jsou jak pro vnitřní tak i pro vnější použití.


Sirény – zvuková a světelná signalizace

Systém nabízí dva druhy sirén – hlásičů. Jde o vnitřní a venkovní provedení. U venkovní sirény je možno zařízení doplnit hlasovým modulem.
Ten Vám místo klasického zvuku sirény 116 dB bude prvních pár vteřin přehrávat zprávu s Vaším hlasem, což útočníka dokonale vyplaší a ten uteče.

Ovládací prvky

Nabízíme jedinečný způsob ovládání zabezpečovacího systému a domácí automatizace (brána, vrata, osvětlení). Pomocí dálkového ovladače HSTX8 lze toto všechno pohodlně spojit v jeden originální sofistikovaný systém.
U ústředen s GSM komunikátorem je možno zabezpečovací systém ovládat i na dálku pomocí mobilního telefonu. 

MGRhYTk